top of page
Band Practice B&W

Tomasz Imienowski

kilka słów o mnie

Rocznik 1984. Booker, organizator i promotor koncertów i spektakli teatralnych, manager muzyczny, producent wydarzeń, muzyk.
Od najmłodszych lat jestem związany z muzyką.  Gram na gitarze basowej i kontrabasie.


Oprócz wiedzy muzycznej posiadam wiedzę sprzedażową i organizacyjną. Studiowałem prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.


Realizuję koncerty i spektale w centrach kultury, klubach, teatrach, filharmoniach oraz imprezy masowe.


Zanim zająłem się profesjonalnym bookingiem, przepracowałem 8 lat w firmach handlowych. Przeszedłem wszystkie szczeble sprzedaży detalicznej oraz hurtowej.
Od 2003 roku zorganizowałem i zabookowałem kilka tysięcy koncertów - w kraju i za granicą. Od 2016 roku profesjonalnie pomagam muzykom i aktorom dotrzeć do szerszej publiczności. To moja pasja, chcę się nią dzielić.

O nas: Nasi artyści

O firmie

Booking i Management to moim zdaniem podstawowe zaplecze każdego Artysty. Ja i moimi współpracownicy dbamy abyś miał dużo pracy, niezależnie od tego w jakiej dziedzinie sztuki odnajdujesz się na co dzień.  Zajmujemy się kompleksową obsługą Artystów, organizacją tras koncertowych,  występów teatralnych, wernisaży i wszelkich innych spraw, które nie powinny zaprzątać Ci głowy. Pamiętaj, że to my pierwsi wiemy kiedy  odbywa się właściwy dla Ciebie casting,  gdzie można wystąpić z Twoim programem lub która galeria będzie zainteresowana Twoją kolekcją.

ATW Production koncerty
O nas: O nas

Przydatne informacje

Management muzyków, aktorów, booking koncertów i przedstawień teatralnych, szkolenia i audyty, tour management, marketing artystyczny, gotowe rozwiązania medialne  i promocyjne dla Artystów.

Działamy na terenie całej Polski, dodatkowo nie boimy się wyjść z  naszą ofertą za granicę. Nie zamykamy się na żaden nurt w sztuce, nie szufladkujemy.  Ciężko pracujemy aby nasi Artyści byli rozpoznawalni i pokazywali swój dorobek artystyczny

koncert muzyczny
O nas: Witaj
bottom of page